Loading...
Osiedle Laurowe przy ul. Stefana Czarnieckiego (Borowa Wieś , Mikołów) to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych. Osiedle tworzy 6 budynków w zabudowie szeregowej.

Bryła budynku i funkcjonalny układ pomieszczeń zaprojektowano z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów.

Avatar
Avatar
Osiedle znajduje się w spokojnej, malowniczej części Mikołowa. Od pobliskiego lasu dzieli nas dwu minutowy spacer. Wygodny dojazd do Katowic i bliskość terenów zielonych dają możliwość zarówno aktywnego spędzania czasu, jak i odpoczynku w domowym zaciszu. W okolicy osiedla napotkasz na liczne ścieżki rowerowe oraz spacerowe, prowadzące między innymi na pobliskie jezioro. Każdy z budynków posiada nowoczesny, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz własną przestrzeń relaksacyjną. Dobrze zaplanowany taras z pergolą i ogródek pozwalający odetchnąć po ciężkim dniu...

Avatar

Dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna pozwoli w szybkim czasie dotrzeć do głównych miast na Śląsku. W ciągu kilku minut dotrzesz do autostrady A1 i A4. Dla rodzin niewątpliwym atutem będzie również bliska odległość do tutejszej szkoły i przedszkola.

Przydatne informacje:

  • przystanki autobusowe 500m - kierunek Mikołów,
    Gliwice, Katowice, Ruda Śląska
  • Szkoła/Przedszkole - 1 km
  • Samochodem do Centrum Mikołowa - 7,5 km
  • Samochodem do Centrum Katowic (A4) - 18,5 km
  • Samochodem do Centrum Gliwic - 15 km
  • Galeria handlowa - EUROPA CENTRALNA - 10 km
  • Hipermarket AUCHAN - 6 km
  • Tereny leśne – 100 m
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar

Finansowanie

Z przyjemnością informujemy, że w trosce o komfortową i kompleksową obsługę naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z firmą Phinance S.A.

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie warunków kredytu do potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta, dlatego Eksperci Phinance S.A. pomagają uzyskać finansowanie na zakup własnego domu czy mieszkania. Dzięki temu, zyskujesz na czasie poprzez dostęp do oferty wielu banków „w jednym miejscu”.

Dlaczego eksperci Phinance S.A.

Z ich doświadczeniem i wsparciem, żaden etap uzyskania kredytu nie będzie już skomplikowany. Celem ekspertów Phinance S.A. jest profesjonalne wsparcie w zakresie skutecznego uzyskania finansowania. Szczegółowo analizując potrzeby Klientów proponują najbardziej optymalne i dopasowane rozwiązania kredytowe z wiarygodnych instytucji finansowych dostępnych na rynku polskim. Cechuje ich przede wszystkim szybkość i sprawność w działaniu. Dzięki nim Klienci nie muszą sprawdzać każdego banku tracąc swój cenny czas. W ofercie Phinance znajdują się wszystkie banki oferujące kredyty hipoteczne. Znajomość procesów analitycznych w bankach umożliwia ich specjalistom kredytowym skrócenie czasu pozyskania kredytu na zakup wymarzonego mieszkania czy apartamentu. Towarzyszą Klientom w całym procesie uzyskiwania kredytu - od sprawdzenia zdolności i przedstawienia ofert, przez wspólne wypełnienie wniosku kredytowego, aż do podpisania umowy, a nawet w bieżącej obsłudze już spłacanego kredytu.

Klient otrzyma dodatkowo:

- ubezpieczenie nieruchomości wymagane przez bank w pierwszym roku - GRATIS!
- bezpłatny audyt posiadanych umów finansowych

Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe
Osiedle Laurowe

Klauzula informacyjna: Przedstawione wizualizacje i zagospodarowanie terenu mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianom w trakcie realizacji inwestycji.